czwartek, 25 kwietnia 2013

I'm so sorry

Wiem , że nie tego się spodziewaliście , ale nie bd już prowadziła tego bloga . Nie mam pomysłów co by się miało dalej dziać . Lil nie chce wg słyszeć o blogu , a ja sama chyba nie daję rady go prowadzić . Dziękuję wszystkim którzy tu wchodzili . To dla mnie trudne rozstawać się z wami , ale tak musi być . Może jeszcze do was wrócę , może nie . Wszystko się teraz wali , a prowadzenie bloga pogorszyło sprawę . Przepraszam jeszcze raz .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz